změnit jazyk cz změnit jazyk sk změnit jazyk hu
Počet položek: 0 0,- Kč

Co je braletka? Módní hit Victoria's Secret!

8.3.2020

Toužíte být IN a také po pohodlí? Zkuste bralet a dostane se vám obojího. Pojďte se s námi podívat z blízka, co že to ten bralette vlastně je, co nabízí a čím vyniká.

Braletka victoria secret

 

Seznamte se s bralette, nebo také braletkou jak se u nás s oblibou říká. A co že to vlastně ta braletka je? V jednoduchosti se dá říci, že jde o mladší sestru klasické podprsenky. Působí jemně, sexy a je zdobená krajkou. Většinou nemá žádné polstrování nebo jen minimální. Po letech hraní na druhé housle, se braletka již nějaký ten čas konečně těší pozornosti a velké popularitě, která jí nepochybně patří. Zabírá tak nyní většinu reklamních ploch oděvních firem a ne jinak tomu je i u nás.

 

Bralet je letos na jaře doslova všude. BuzzFeed nedávno vydal zajímavý článek na téma 18 důvodů, proč byste měli zkusit právě Bralette. Pro nás a nepochybně tak i pro fanynky VS máme velice dobrou zprávu, protože Victoria Secret nyní dík velkému zájmu sází zejména na braletku. Můžete se tedy těšit z velkého výběru tohoto oblíbeného střihu podprsenky a hlavně na nové modely, kterými nás Viktorka tento rok jistě potěší.

 

Kdy vlastně bralet poprvé spatřil světlo světa a čím vyniká? Bralette je především podprsenka bez kostic, tedy neobsahuje žádné “dráty“, které by vás např. mačkaly. Jak jsme si již řekli, obvykle je bez podšívky a nepolstrovaná. Tyto podprsenky “bez drátů“ nejsou však na trhu úplnými nováčky. Ve skutečnosti první podprsenky tohoto typu vznikly již v roce 1920. Nyní jsme ale o 100 let dál a to se nepochybně podepsalo jak na kvalitnějším zpracování braletek, tak na kvalitě materiálů potřebných k jejich výrobě. Nespornou výhodou braletek je, že je můžete odívat také jako samotný top vašeho outfitu a věřte, že uděláte dojem.

Bralet jako top vašeho outfitu

 

Jsme svědky nové éry pozitivity těla, ve které ženy odhazují břemeno tradičních podprsenek a chlubí se tím, co jim příroda dala. Můžeme vám s klidem řící, že braletky od Victoria's Secret budete mít na dlouhou dobu. Jednak kvůli renomé této značky, ale zamilujete si hlavně nadčasovost, kterou dokáží vtisknout každému trendy kousku, který opustí továrnu VS.

 

Namísto klasického číslování, na které jsme u podprsenek zvyklé, se u braletů setkáme s číslováním jako u standardního oblečení tedy S/M/L apod. Což znatelně ulehčí výběr hlavně našim partnerům, ti pro vás tak mohou dárek např. k narozeninám vybírat s daleko menší obtížností :) Celkově se tak dá řící, že smyslem braletky je být všestranně méně technické a více “do pohody“. Bralet je více “do pohody“ také pro samotné výrobce, jelikož je ke své povaze mnohem jednodušší na výrobu.

 

Suma sumárum u nás bralety momentálně “válí“ a určitě stojí za zkoušku! Tak neváhejte, vyberte si u nás a obohaťte svůj šatník o tento trendy kousek také.

 

Autor: Pinkies.cz

Vložit komentář

Jméno
E-mail ( e-mail není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
Opište kód
antispam
     Více informací

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace