změnit jazyk cz změnit jazyk sk změnit jazyk hu
Počet položek: 0 0,- Kč

Jak vybrat správnou velikost podprsenky

29.12.2019

ROZMĚR POD PRSY

První obvod, který změříme je obvod hrudníku pod prsy. Tento obvod je třeba měřit na těsno a při výdechu. Metr bychom měli mít kolem těla ve vodorovné poloze.

Jelikož je potřeba počítat s určitou elasticitou materiálu podprsenky a také s jeho opotřebením vznikajícím nošením a praním, měl by obvod podprsenky být o cca 5-10 cm menší, než je Vaše naměřená velikost. Což znamená, když si naměříte obvod 75 cm, měla byste zvolit velikost podprsenky 70cm. Novou podprsenku byste měla vždy zapínat na poslední háčky, tak aby byl obvod co nejvolnější. Jak již bylo psáno, nošením a praním podprsenka povolí a vy ji tak můžete zapnout na další háčky v řadě (stáhnout). Podprsenka Vám vydrží déle pevná a krásná.


ROZMĚR PŘES PRSA

Tento obvod měříme přímo přes prsa v nejširším místě. Ideální je to v podprsence. Pokud ale nosíte podprsenku push-up nebo s velkými vycpávkami, je lepší obvod měřit bez podprsenky. Teď, když už víte jak si vybrat svoji vysněnou podprsenku, neváhejte navšívit naši pestrou nabídku  :)

ZÁVĚREM

Pokud si i tak nevíte s výběrem rady, můžete navštívit naši podrobnou tabulku velikostí nebo neváhejte kontaktovat podporu a my vám se správným výběrem rádi pomůžeme :) V příštím článku se zaměříme na výběr kalhotek.

 

autor: Pinkies.cz

Rychlý kontakt
   
+420 777 989 482
  info@pinkies.cz
  facebook.com/PINKIES.CZ
  instagram.com/PINKIES.CZ

 

Nakupování
 

Copyright © www.pinkies.cz

© www.pinkies.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace